taśma led rgb
Akcesoria budowlane

Taśmy led w twoim domu

Obecnie w katalogach z wyposażeniem wnętrz i tych typowo dekoratorskich możemy znaleźć zdjęcia pomieszczeń, w których do ozdoby wykorzystano taśmy led. Jest to bardzo gorący trend w wystroju wnętrz. Oczywiście, takie fotografie znajdziemy też na różnych forach, social mediach takich jak Facebook, Instagram czy Tiktok. Stały się one popularnym dodatkiem do wnętrz zarówno dla młodzieży, dzieci i nie tylko.

Taśma led rgb

Na wybór tej taśmy decydujemy się najczęściej jeśli chcemy jedynie udekorować jakieś pomieszczenie. Te taśmy dają bowiem za mało światła, aby być doświetleniem jakiegoś pomieszczenia, pełnią funkcję jedynie dekoracyjną.

taśma led rgb

Często wybieramy ją do pokoi dziecięcych, a także tych młodzieżowych. Dzieje się tak, ponieważ obsługujemy te taśmy jednym, bardzo intuicyjnym pilotem. Dzięki niemu możemy dowolnie zmieniać barwy tej taśmy, regulując kolory od niebieskiego, przez pomarańczowy aż do różowego czy fioletowego. Paleta barw jest bardzo rozbudowana i można ją dopasować do różnych pokoi.

Czy taśma ledowa może się pojawić w każdym pomieszczeniu?

Tak. I wiele osób decyduje się na wprowadzenie w każdym pomieszczeniu jakiegoś akcentu za pomocą ledów. Jest to świetny pomysł, aby utrzymać całe mieszkanie w podobnej koncepcji, żeby każde pomieszczenie nawiązywało jakoś do kolejnego. Ledy są na tyle eleganckim rozwiązaniem, że trudno z nim przesadzić. Możemy nimi udekorować obramowanie lustra – podświetlając je, a także dolną cześć łóżka w sypialni – nadając niesamowity klimat i atmosferę.