Idealny bliźniak, czyli jak kupić odpowiedni projekt domu w zabudowie bliźniaczej?
Projekty domów,  Zakup nieruchomości

Idealny bliźniak, czyli jak kupić odpowiedni projekt domu w zabudowie bliźniaczej?

Komfortowe, efektowne i nie drogie projekty domów bliźniaków można kupić obecnie w wielu stacjonarnych, jak i internetowych biurach. Domy w zabudowie bliźniaczek to bezapelacyjnie hit ostatnich lat, gdyż wielu klientów chętnie korzysta z możliwości zamieszkania w niewielkim domu, w którym znajduje się wszystko to, co potrzebne jest nawet dla kilkuosobowej rodziny. Jak wybrać dobry projekt i szybko go zrealizować? Podpowiedź poniżej.

Projekty domów bliźniaków za rozsądną cenę

Klienci bezapelacyjnie mają w czym wybierać. Wybór projektów domów w zabudowie bliźniaczej jest tak ogromny, że każdy zainteresowany znajdzie efektowny, ciekawy i co najważniejsze wygodny dom dla siebie i swoich bliskich. Ceny projektów takich domów wahają się od około 1500 zł do nawet 4000 zł.

Warto przede wszystkim postawić na projekt funkcjonalny, który został stworzony przez naprawdę bardzo dobrych specjalistów. Zawsze można także bezpośrednio udać się do architekta, który stworzy taki projekt indywidualnie pod klienta. Wówczas zamawiający ma pewność, że jego przyszły dom będzie wyglądać dokładnie tak, jak on sobie tego życzył i jak pozwalają na to obowiązujące przepisy.

Projekty domów bliźniaków za rozsądną cenę

Wiele ciekawych rozwiązań

Nie jest prawdą, iż wybierając popularnego tak ostatnio „bliźniaka” klienci muszą rezygnować z wielu rozwiązań, ze względu na np.: małą działkę, czy niewielką powierzchnię takiego domu. Owszem bliźniaki zazwyczaj charakteryzują się powierzchnią od około 90 do 130 m2, jednak jest to wystarczająca powierzchnia, by znalazło się w nim wszystko to co potrzebuje standardowa rodzina.

W takim domu można umieścić bowiem przestrzenny salon, otwartą kuchnię, niewielką jadalnię, dwa lub trzy pokoje, garderobę, niewielką piwnicę, dwie łazienki oraz garaż. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie kominka, który nie tylko da wyjątkowy klimat we wnętrzu, ale też zimą spokojnie zastąpi standardowe ogrzewanie.

Niektórzy klienci rezygnują z balkonów na rzecz tarasu, na który będzie się wychodzić z salonu. Takie rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne i świetnie sprawdza się w miesiącach letnich, uzyskując w ten sposób sprawne i efektowne wyjście na dość spory ogród.