Projekty domów

Przestronny dom + garaż o wielu zastosowaniach

Decydując się na budowę domu, warto zadbać o to, aby mieć odpowiednie miejsce do parkowania swojego samochodu. Przy ograniczonej powierzchni gruntu może być to trochę problematyczne, jeśli nie chcemy tracić na przestrzeni ogrodowej. Przy większej liczbie pojazdów dobrym rozwiązaniem jest projekt domu na wąską działkę z garażem dwustanowiskowym. Sprawdzi się ono w wielu innych sytuacjach. Podwójny garaż można wykorzystać na wiele praktycznych sposobów.

Dla kogo jest dom na wąską działkę z garażem dwustanowiskowym

projekt-domu-amarylis

Dom z garażem dwustanowiskowym na wąską działkę do korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą zyskać wiele dodatkowych możliwości. Podwójny garaż może zostać wykorzystany na wiele sposobów. Tym bardziej, jeśli nie podsiadamy dwóch atu, a więc mamy do dyspozycji sporo wolnej przestrzeni do zagospodarowania. Duży, przestronny garaż doskonale sprawdza się w roli:

• pomieszczenia gospodarczego,
• warsztatu samochodowego,
• pokoju do rozwoju swoich pasji,
• składziku na sprzęt ogrodowy i różnego typu narzędzia,
• miejsce do przechowywania sprzętu sportowego.

Dla rodzin wybór domu z garażem dwustanowiskowym jest idealnym rozwiązaniem. Podobnie zresztą jest w przypadku planowanego zakupu dodatkowego pojazdu. Mając dzieci, można zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania zabawek. Do wykorzystania jest sporo miejsca, a bezpośredni dostęp do garażu z części mieszkalnej podnosi komfort użytkowania. Ciekawą opcją jest zagospodarowanie dostępnej przestrzeni na dachu do stworzenia modnego ogrodu. Inną opcją jest zdecydowanie się na zorganizowanie nad garażem gabinetu, pokoju służącego do zabawy czy nawet dodatkowej sypialni dla gości. Jeśli ktoś lubi majsterkować, grać na jakimś instrumencie muzycznym, może realizować swoje hobby właśnie w garażu dwustanowiskowym, bez przeszkadzania pozostałym domownikom i zagracania sobie przestrzeni mieszkalnej.